Paylaşımın 1 Numaralı İsmi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ceza - Açık Attırma

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Yengeç At
Rep Gücü : 2200798315
Doğum tarihi : 22/07/90
İş/Hobiler : Forum Yönetmek
Lakap : Admin

Ceza - Açık Attırma Empty
MesajKonu: Ceza - Açık Attırma   Ceza - Açık Attırma Icon_minitimePaz Ekim 11, 2009 8:15 pm

Yer kaplayan her biri yılan bende kalmasın aklim tamam Açık arttırmayı ben başlattım Satıyorum, satıyorum, sattım Kendini ne sandın acaba metropol kurduğun haram parayla Açtığın garip yarayla sarayda kalmış akliniz sizin belli Kart yasini bilmeM ama senin zeka yasin iki Yer kalmamış beyninizde Feri sönmüş gözlerinde okunmuş satılmaya hazır düşünce Yere düştüğünde olmayan aklına gelecek sahip olduğun her Düşünce Müzayede bağlamında sözlerim satmaya hazır Saçma olan her şeyi gözlerim ben Başladım yok mu arttıran çok ucuz Hep uyuz al domuz tuzla buz oldunuz Ben çoktan sattım kötü düşüncelerimi saçma ideolojilerimi Sizinkilerde elimde paha biçilmez değil 90 derece meyil yukarıdan aşağıya kritiğinizde İyice batin sizi batıran her bos şeyi satın Doğrudan satın alın yolsuzluğu yatıralım Kötülüğü batıralım, bağlayalım kötü elleri Dağlayalım yan bakan gözleri Sallayalım anti realist beyinleri Gençler izlesin simdi beni Yer kaplayan her biri yılan bende kalmasın aklim tamam Açık arttırmayı ben başlattım Satıyorum, satıyorum, sattım
https://forumdestek.forum.st

Ceza - Açık Attırma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza - Açık Ara Bul Kon
» Ceza - Kalbim Rap'im Nefretim Ceza'm
» CEZA - MED CEZIR
» Ceza - Sen Oyna Dilber
» Ceza - Ben ağlamazken